Fredrik Isberg Gamla Operan Stockholm

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Gamla Operan" monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5,

Läs mer

466610

2017-06-20