Soffbord NK

Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, soffbord, 1900-talets andra hälft, sk Butler´s Tray, fanérat i mahogny, skyltmärkt, höjd ca 47, 93x66 cm

Smärre ytskador

466614

2017-06-03