Vägglampetter empire

Vägglampetter empire
Vägglampetter empire
Vägglampetter empire
Vägglampetter empire

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1800-tal, empire, mässing, med prismor, höjd 33 cm

Senare ljushållare och elektrifierade, skador

466618

2017-06-03