Sideboard samt sidobord

Sideboard samt sidobord
Sideboard samt sidobord
Sideboard samt sidobord
Sideboard samt sidobord
Sideboard samt sidobord
Sideboard samt sidobord
Sideboard samt sidobord
Sideboard samt sidobord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD SAMT SIDOBORD, rokokostil, 1900-talets mitt, modell "Orre", bemålat trä, skuren dekor, mått skänk höjd ca 92/116, 190x55, mått sidobord höjd ca 77, 90x55 cm

Bruksslitage

466624

2017-06-03