Henrik Ingvar Sørensen färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRIK SØRENSEN (1882-1962): "Den som väntar", signerad, daterad 1947, numrerad 30/200, färglitografi, ca 52x60 cm

Något gulnat blad

466641

2017-06-03