Henrik von Gerber digital print

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HENRIK VON GERBER (född 1970): Kaffemasin, signerad och numrerad Gerber 20/90, digital print, bildmått ca 60x60 cm

Kuntoraportti

466653

Päivämäärä:

2017-06-03