Roald Hansen oljemålning
2017-06-12
466661
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROALD HANSEN (född 1938), blomplockning, monogramsignerad RH, olja på duk, ca 61x80 cm
Oramad