Roald Hansen oljemålning
Vollendet
2017-06-12
466662
| Höchstes Gebot | 3 600 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
ROALD HANSEN (född 1938), sommarträdgård, monogramsignerad RH, olja på duk, ca 60x50 cm