Roald Hansen oljemålning
Vollendet
2017-06-12
466663
| Höchstes Gebot | 3 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ROALD HANSEN (född 1938), trädgårdsstilleben, monogramsignerad RH, olja på duk, ca 40x30 cm