Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKBORD, jugend, tidigt 1900-tal, björk, lös bricka, hopfällbar benställning, ca höjd 75, 85x55 cm
Visst slitage
466669
2017-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här