Dubbelpipigt slaglåsgevär
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, ändrat från flintlås, signerat A Abramowski a Bonn, damaskerade pipor, graverade och signerade lås, halvstock i valnöt med graverade stålbeslag, längd 119 cm
skador, delar saknas
466672
2017-06-03