Dubbelpipigt slaglåsgevär

Dubbelpipigt slaglåsgevär
Dubbelpipigt slaglåsgevär
Dubbelpipigt slaglåsgevär
Dubbelpipigt slaglåsgevär
Dubbelpipigt slaglåsgevär
Dubbelpipigt slaglåsgevär
Dubbelpipigt slaglåsgevär
Dubbelpipigt slaglåsgevär

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, dubbelpipigt, ändrat från flintlås, signerat A Abramowski a Bonn, damaskerade pipor, graverade och signerade lås, halvstock i valnöt med graverade stålbeslag, längd 119 cm

skador, delar saknas

466672

2017-06-03