Skåp rokoko
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, rokoko, imitationsmåleri, beslag i mässing, inredning med skedhylla, hyllplan och lådor, höjd ca 220, 152x54 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre skador o färgbortfall
466683
2017-06-03