Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 000 SEK

1 200 SEK

UPPLÄGGNINGSBESTICK, S:t Petersburg 1889, TESKEDAR, 6 st., August Johanson, Jönköping 1879, modell gammalfransk, silver, MATSKEDAR, 3 st., silver/800, Tyskland, total vikt ca 319 g

Slitage, bucklor, gravyrer

466684

2017-06-03