Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
VENETO-DALMATIANSK SKOLA, ca 1600-1620: Kristi nedtagning från korset, olja på böjd träpannå, 53x42 cm
Skador, färgbortfall
466691
2017-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här