Veneto-Dalmatiansk skola olja på pannå

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VENETO-DALMATIANSK SKOLA, ca 1600-1620: Kristi nedtagning från korset, olja på böjd träpannå, 53x42 cm

Skador, färgbortfall

466691

2017-06-03