Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDENBRODERI, Kina, 1800/1900-tal, figurscener, 95x41 cm
Marginalen med skador och bortfall
466698
2017-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här