Kinesiskt sidenbroderi

Kinesiskt sidenbroderi
Kinesiskt sidenbroderi
Kinesiskt sidenbroderi
Kinesiskt sidenbroderi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDENBRODERI, Kina, 1800/1900-tal, figurscener, 95x41 cm

Marginalen med skador och bortfall

466698

2017-06-04