Arman färglitografier

Arman färglitografier
Arman färglitografier
Arman färglitografier
Arman färglitografier
Arman färglitografier
Arman färglitografier
Arman färglitografier
Arman färglitografier
Arman färglitografier
Arman färglitografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FERNANDEZ ARMAN (1928-2005): Doctor´s Special, 1 portföljer med fem färglitografier, 1977, signerade och numrerade i 250 ex, Tryckta av Pierre Badey, Paris för Galerie Bonnier, Geneve, ca 56x43 cm

466712

2017-06-03