Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VANJA BRUNZELL (1928-2010): Väggtextil, Jernbron Uppsala, vävnad, läderapplikationer och broderi, signerad och daterad Vanja Brunzell 1964, ca 128x400 cm
466721
2017-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här