Vanja Brunzell väggbonad

Vanja Brunzell väggbonad
Vanja Brunzell väggbonad
Vanja Brunzell väggbonad
Vanja Brunzell väggbonad

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VANJA BRUNZELL (1928-2010): Väggtextil, Jernbron Uppsala, vävnad, läderapplikationer och broderi, signerad och daterad Vanja Brunzell 1964, ca 128x400 cm

466721

2017-06-03