Klubbat för:
38 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERIC STÅHL (1918-1999): Myskoxe, stämpelsignerad, brons, på stenfundament samt träsockel, höjd ca 58 totalhöjd 105, längd 100 cm
Träsockel med visst slitage
466728
2017-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här