Eric Ståhl skulptur

Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur
Eric Ståhl skulptur

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ERIC STÅHL (1918-1999): Myskoxe, stämpelsignerad, brons, på stenfundament samt träsockel, höjd ca 58 totalhöjd 105, längd 100 cm

Träsockel med visst slitage

466728

2017-06-03