Johan Fredrik Isberg Stockholm Skeppsholmen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Skeppsholmen" monogramsignerad, akvarell, ca 10x15 cm,

Läs mer

466755

2017-06-20