Grekisk ikon 1800/1900-tal

Grekisk ikon 1800/1900-tal
Grekisk ikon 1800/1900-tal
Grekisk ikon 1800/1900-tal
Grekisk ikon 1800/1900-tal
Grekisk ikon 1800/1900-tal
Grekisk ikon 1800/1900-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, grekisk, 1800/1900-tal, Sankt Andreas, bemålat trä, ca 44x31,5 cm

skador, repor

466757

2017-06-04