Erik Dettow oljemålning

Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK DETTHOW (1888-1952): Motiv från Seine, signerad Detthow, olja på pannå, ca 27x35 cm

Smärre krackeleringar

466765

2017-06-04