Urna sydamerika

Urna sydamerika
Urna sydamerika
Urna sydamerika
Urna sydamerika
Urna sydamerika
Urna sydamerika
Urna sydamerika
Urna sydamerika
Urna sydamerika
Urna sydamerika

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, sydamerika, 1900-tal, delvis bemålad med reliefdekor, höjd ca 42 cm

Bruksslitage

466770

2017-06-04