Johan Fredrik Isberg Adolf Fredriks kyrka

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Adolf Fredriks Kyrka", monogramsignerad, akvarell, ca 15,5x10 cm,

Läs mer

466779

2017-06-20