Salongsbord nyrokoko

Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko
Salongsbord nyrokoko

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgyllt underrede, profilerad stenskiva, höjd ca 73, 101x70 cm

Färgbortfall

466785

2017-06-04