Soffa rokokostil

Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 1900-talets början, rokokostil, förgylld, krön med dekor av snäckformation, mönstrad klädsel, längd ca 140 cm

Färgbortfall

466787

2017-06-04