Omega damarmbandsur i 18 k
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OMEGA, 18 k guld, armbandsur, ca 1965, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 651.383 7152, serienr. 22849387, cal 620, integrerad originallänk i 18 k guld, diameter 24, längd ca 175 mm, totalvikt ca 45,5 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, glas med repor, bruksslitage
466798
2017-06-08