Gerard Pieter Adolfs Gatuförsäljare

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GERARD PIETER ADOLFS (Indonesien/Holland, 1897-1968): Gatuförsäljare/Street vendor, signerad G. P. Adolfs, olja på pannå, 31x26 cm

466805

2017-06-08