3 planschverk bl.a. Thersner

3 planschverk bl.a. Thersner
3 planschverk bl.a. Thersner
3 planschverk bl.a. Thersner
3 planschverk bl.a. Thersner
3 planschverk bl.a. Thersner
3 planschverk bl.a. Thersner
3 planschverk bl.a. Thersner
3 planschverk bl.a. Thersner

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLANSCHVERK (3). Bl.a. THERSNER, Utsigter af Södermanland, Westmanland, Nerike, med 54 litograferade planscher,
Dahlberg, Suecia Antiqua, senare upplaga, ca 1850-tal, Dahlström, Teckningar ur Trettioåriga krigets historia, 1845-47.

Ej genomgångna, skador, defekter och fläckar, skadade och nötta band.

466870

2017-06-04