3 planschverk bl.a. Thersner
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PLANSCHVERK (3). Bl.a. THERSNER, Utsigter af Södermanland, Westmanland, Nerike, med 54 litograferade planscher,
Dahlberg, Suecia Antiqua, senare upplaga, ca 1850-tal, Dahlström, Teckningar ur Trettioåriga krigets historia, 1845-47.
Ej genomgångna, skador, defekter och fläckar, skadade och nötta band.
466870
2017-06-04