Figuriner Kina

Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina
Figuriner Kina

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 4 st., sten, Kina, 1900-tal, i form av olika djur, längd ca 5-7,5 cm, träsocklar medföljer
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

En borrad

466911

2017-06-04