Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAVACAMÉ, 1800-tal, mansfigur i relief, tidigare sannolikt med montage för brosch/hänge, höjd ca 5,5 cm, ask märkt Möllenborg
Skada/nagg
466925
2017-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här