Alfred Jensen oljemålning

Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED JENSEN (Danmark, 1859-1935): Vågor, signerad och daterad 1915, olja på duk, dubblerad på pannå, ca 48x67 cm

Ytskada/märke

466929

2017-06-04