Bordsur Omega
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, bordsur, 1920/30-tal, art deco, i sten, rektangulär urtavla med förgyllda siffror, serienummer 7549558, höjd ca 15, 24x6 cm
Lagning på sockeln, nagg, Stockholms Auktionsverk garanterar inte funktionen
466937
2017-06-05