Bordsur Omega

Bordsur Omega
Bordsur Omega
Bordsur Omega
Bordsur Omega
Bordsur Omega
Bordsur Omega
Bordsur Omega
Bordsur Omega
Bordsur Omega
Bordsur Omega

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, bordsur, 1920/30-tal, art deco, i sten, rektangulär urtavla med förgyllda siffror, serienummer 7549558, höjd ca 15, 24x6 cm

Lagning på sockeln, nagg, Stockholms Auktionsverk garanterar inte funktionen

466937

2017-06-05