Kuverttallrikar Gränna tenn

Kuverttallrikar Gränna tenn
Kuverttallrikar Gränna tenn
Kuverttallrikar Gränna tenn
Kuverttallrikar Gränna tenn
Kuverttallrikar Gränna tenn
Kuverttallrikar Gränna tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRÄNNA, kuverttallrikar, 8 st, tenn, 1900-talets andra hälft, diameter ca 27 cm

Bruksslitage, smärre skador

466953

2017-06-04