Elisabeth Ekstrand skulptur

Elisabeth Ekstrand skulptur
Elisabeth Ekstrand skulptur
Elisabeth Ekstrand skulptur
Elisabeth Ekstrand skulptur
Elisabeth Ekstrand skulptur
Elisabeth Ekstrand skulptur
Elisabeth Ekstrand skulptur
Elisabeth Ekstrand skulptur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELISABETH EKSTRAND (f. 1941): skulptur, marmor med svart stensockel, signerad, daterad -84, höjd ca 21 cm

466956

2017-06-05