Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGUR, sengustavianskt, omkring 1800, skuren dekor, förgylld, urtavlan märkt widerftad Stockholm, höjd ca nyckel och pendel finns
Slitage, lagningar
466986
2017-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här