Jan Voss litografi

Jan Voss litografi
Jan Voss litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN VOSS (Tyskland, född 1936): Komposition, signerad och daterad Voss -84, litografi numrerad 38/60, I 19x17 cm

466989

2017-06-06