Torger Saether oljemålning

Torger Saether oljemålning
Torger Saether oljemålning
Torger Saether oljemålning
Torger Saether oljemålning
Torger Saether oljemålning
Torger Saether oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORGER SAETHER (född 1902): Parkflanörer - kvällsbild, signerad Saether, olja på duk, ca 27x34 cm

467007

2017-06-05