Torger Saether oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TORGER SAETHER (född 1902): Sydländsk hamn, signerad och daterad Saether -51, olja på pannå, ca 44x55 cm
Kuntoraportti
467014
Päivämäärä:
2017-06-05