Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, modell "180", skiva i vit laminat med fyra förkromade spännben, Haslev Møbelsnedkeri, Danmark, 2000-tal, 1 iläggsskiva, höjd ca 73, 150-196x90 cm
Oberydligt slitage
467020
2017-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här