Haslev matbord

Haslev matbord
Haslev matbord
Haslev matbord
Haslev matbord
Haslev matbord
Haslev matbord
Haslev matbord
Haslev matbord

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, modell "180", skiva i vit laminat med fyra förkromade spännben, Haslev Møbelsnedkeri, Danmark, 2000-tal, 1 iläggsskiva, höjd ca 73, 150-196x90 cm

Oberydligt slitage

467020

2017-06-06