Scootabike

Scootabike
Scootabike
Scootabike
Scootabike
Scootabike
Scootabike
Scootabike
Scootabike

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MOBO SCOOTABIKE, 1950-tal, England, pedaler med kedja, plåt, totalhöjd ca 70 cm

Diverse slitage och skador

467046

2017-06-05