Johan Fredrik Isberg Södermalm

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): (2 st) "Stigbergsgatan å Söder", "Stigbergsgatan.Söder"- vy över Katarina kyrka, monogramsignerade, akvarell, ca 10,5x15,5 resp 15,5x10,5 cm,

Läs mer

467063

2017-06-20