Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Tout en haut de la rue St Vincent", signerad Theo Tobiasse, 48/150, färglitografi, bladmått ca 59x78 cm

467068

2017-06-06