JIO fåtölj

JIO fåtölj
JIO fåtölj
JIO fåtölj
JIO fåtölj
JIO fåtölj
JIO fåtölj
JIO fåtölj
JIO fåtölj
JIO fåtölj
JIO fåtölj

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FÅTÖLJ, JIO möbler, "Bentley", 19/2000-tal, bredd,69 djup 82, höjd 87, sitthöjd 47 cm

Fläckar och slitage

467082

2017-06-06