Johan Fredrik Isberg Blå Porten Djurgården

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Wärdshuset Blå Porten å Djurgården", monogramsignerad, akvarell, ca 10,5x15,5 cm,

Läs mer

467084

2017-06-20