Skåp med dekor i intarsia

Skåp med dekor i intarsia
Skåp med dekor i intarsia
Skåp med dekor i intarsia
Skåp med dekor i intarsia
Skåp med dekor i intarsia
Skåp med dekor i intarsia
Skåp med dekor i intarsia
Skåp med dekor i intarsia
Skåp med dekor i intarsia
Skåp med dekor i intarsia
Skåp med dekor i intarsia
Skåp med dekor i intarsia

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP på benställning, 1940-tal, fanerad i bl.a. mahogny, dekor med figurscen i intarsia, troligen Mjölby, inredd med hyllplan och 2 lådor, höjd 120, 88,5x42,5 cm, nyckel finns

Bruksslitage

467086

2017-06-06