Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP på benställning, 1940-tal, fanerad i bl.a. mahogny, dekor med figurscen i intarsia, troligen Mjölby, inredd med hyllplan, höjd 120, 88,5x42,5 cm, nyckel finns
467087
2017-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här